PostHeaderIcon Programma week 39

 

zaterdag-27-sep

     
         
C Sambeek A1 - DAW A2 14:00 13:00 Marc v. Bree
C Sambeek B1 - Excellent B1 14:00 13:00 Bram Jacobs
C De Zwaluw C1 - Sambeek C1 13:00 11:30  
C Sambeek D1 - Olympia'18 D3 11:30 10:30 Willem Vink
C Sambeek E1 - UDI'19/Beter Bed E5 9:30 9:00 vervallen
C Sambeek E2 - Achilles Reek E2 9:30 9:00  
C JVC Cuijk F2 - Sambeek F1G 9:00 8:00  
C RKOSV Achates F2 - Sambeek F2 9:00 8:00  
C Sambeek F3 - Juliana Mill F4 9:30 9:00  
C ASV'33 MB1 - Sambeek MB1 15:00 13:30  
C ST SSS '18/Holthees MD2 - Sambeek MD1 12:00 11:00  
         
 

zondag-28-sep

     
         
C Sambeek 1 - DSV 1 14:30 13:00 CB. Beeker
C Merselo 2 - Sambeek 2 11:00 9:45  
C Excellent 4 - Sambeek 3 10:00 9:00  
C Sambeek 4 - VIOS'38 3 10:30 9:30 Jack
         

Laatst aangepast ( dinsdag, 23 september 2014 18:47 )

 

PostHeaderIcon Programma week 40

 

zaterdag-4-okt

     
         
C Sambeek A1 - JVC Cuijk A2 14:00 13:00 Marc v. Bree
C Sambeek B1 - Gassel B1 14:00 13:00 Roy v. Keijsteren
C Sambeek C1 - FC Uden C2G 11:30 10:30 Th. v. Dinther
C
GVV'57 E2 - Sambeek E1
11:00
10:00
 
C VIOS'38 E2 - Sambeek E2 10:30 9:45  
C Sambeek F1G - Heijen F1G 9:30 9:00  
C Sambeek F2 - DSV F2 9:30 9:00  
C SIOL F3 - Sambeek F3 9:30 8:30  
C VOW MB1 - Sambeek MB1 14:30 13:00  
C HBV MD2 - Sambeek MD1 10:30 9:30  
         
 

zondag-5-okt

     
         
C Excellent 1 - Sambeek 1 14:30 13:00  
C Sambeek 2 - SV Venray 7 11:30 10:15 Eddy
C Sambeek 3 - Toxandria 5 10:30 9:30 Jack
C Volharding 5 - Sambeek 4 9:45 8:30  

Laatst aangepast ( dinsdag, 23 september 2014 18:55 )

 

PostHeaderIcon Programma week 41

 

zaterdag-11-okt

     
         
C Heijen A1 - Sambeek A1 15:00 14:00  
C Heijen B1 - Sambeek B1 14:30 13:30  
C Festilent C2 - Sambeek C1 12:30 11:00  
C Sambeek D1 - FC Uden D2 11:30 10:30 Daan Mulder
C Sambeek E1 - DSV E2 9:30 9:00  
C SV Milsbeek F1 - Sambeek F1G 9:30 8:30  
C UDI'19/Beter Bed F7G - Sambeek F2 9:00 8:00  
C Sambeek F3 - FC Uden F5 9:30 9:00  
C Sambeek MB1 - Schijndel/DE WIT MB1 14:00 13:00 Roij v. Keijsteren
C Sambeek MD1 - Sportclub Irene MD1 11:30 10:30  
         
 

zondag-12-okt

     
         
C Sambeek 1 - HBV 1 14:30 13:00  
C Leunen 4 - Sambeek 2 11:00 9:45  
C De Zwaluw 5 - Sambeek 3 10:30 9:30  
C Sambeek 4 - Toxandria 4 10:30 9:30 Eddy

Laatst aangepast ( dinsdag, 23 september 2014 18:47 )

 

PostHeaderIcon Programma week 42

Tot op heden alle teams vrij

Laatst aangepast ( woensdag, 10 september 2014 14:59 )

 

PostHeaderIcon Programma week 43

  zondag-26-okt      
         
C Fiducia 1 - Sambeek 1 14:30 13:00  
C Sambeek 2 - Holthees 2 11:30 10:15 Jack
C Sambeek 3 - Olympia'18 8 10:00 9:00 Maarten
C De Zwaluw 4 - Sambeek 4 11:30 10:15  

Laatst aangepast ( dinsdag, 23 september 2014 19:00 )

 

PostHeaderIcon Programma week 44

  zaterdag-1-nov      
         
C UDI'19/Beter Bed A4 - Sambeek A1 14:45 13:30  
C Toxandria B1 - Sambeek B1 12:45 11:45  
C SVS C1G - Sambeek C1 13:00 11:30  
C Sambeek D1 - Vitesse'08 D2 11:30 10:30  
C Sambeek E1 - Volkel E3 9:30 9:00  
C Sambeek E2 - UDI'19/Beter Bed E10 9:30 9:00  
C Sambeek F1G - RKOSV Achates F1 9:30 9:00  
C Odiliapeel/Braks Gro F1 - Sambeek F2 10:00 9:00  
C ST Excellent/Westerbeekse Boys F3 - Sambeek F3 9:30 8:30  
C Sambeek MB1 - UDI'19/Beter Bed MB1 14:00 13:00  
C Sambeek MD1 - Olympia'18 MD2 11:30 10:30  
         
  zondag-2-nov      
         
C Sambeek 1 - SC St Hubert 1 14:30 13:00  
C De Zwaluw 3 - Sambeek 2 11:30 10:15  
C SV Venray 11 - Sambeek 3 9:30 8:30  
C Sambeek 4 - Vitesse'08 4 10:30 9:30 Jack

Laatst aangepast ( dinsdag, 23 september 2014 19:04 )