PostHeaderIcon Programma week 48

     
.

zaterdag-29-nov

     
         
C Sambeek A1 - VIOS'38 A1 14:00 13:00 Marc van Bree 
C Sambeek B1 - Constantia B1 14:00 13:00 Ben van Well 
C Sambeek C1 - UDI'19/Beter Bed C4 14:00 13:00 Thomas v. D.
C Sambeek D1 - Juliana Mill D2 11:30 10:30 Gijs v.d.Weijer 
C Sambeek E1 - JVC Cuijk E4 9:30 9:00  
C FC de Rakt E4 - Sambeek E2 10:30 9:30  
C DSV F1 - Sambeek F1G 9:15 8:30  
C Sambeek F2 - Olympia'18 F6 9:30 9:00  
C Sambeek F3 - Vitesse'08 F4 9:30 9:00  
C Gemert MB1 - Sambeek MB1 13:15 12:00  
C SV Venray MD1 - Sambeek MD1 12:00 11:00  
         
.

zondag-30-nov

     
         
C Sambeek 1 - Estria 1 14:30 13:00  
C Sambeek 2 - RKOSV Achates 4 11:30 10:15 Jack 
C Volharding 7 - Sambeek 3     Uitgesteld
C Sambeek 4 - Olympia'18 7 10:30 9:30 Frans
         

Laatst aangepast ( maandag, 24 november 2014 11:55 )

 

PostHeaderIcon Programma week 49

  

zaterdag-6-dec

   
     
Sambeek A1 - JVC Cuijk A2 14:00 13:00 
Sambeek MD1 - ST RKDSO/DEV-Arcen/IVO MD110:30 09:30  
     
     
.

zondag-7-dec

     
         
C Sambeek 1 - Gassel 1 14:30 13:00 Huijs, S.J.F.
C EWC'46 2 - Sambeek 2 11:30 10:15  
C DSV 5 - Sambeek 3 10:00 9:00  
C Sambeek 4 - Heijen 3 10:30 9:30 Jack

Laatst aangepast ( donderdag, 20 november 2014 18:54 )

 

PostHeaderIcon Programma week 50

. 

zondag-13-dec

   
     
B
Sambeek MB1 - DAW MB114:00
13:00
 
     
.

zondag-14-dec

     
         
  Sambeek 1 Vrij      
C Sambeek 2 - Olympia'18 5 11:30 10:15 Eddy
C Sambeek 3 - JVC Cuijk 7 10:30 9:30 Jack
C Vianen Vooruit 4 - Sambeek 4 10:00 8:45  
     
 

Geen seniorencompetitie voetbal

  (behoudens inhaalwedstrijden)

      tot en met 31 jan 2015

 

   
 

       


     

Laatst aangepast ( woensdag, 19 november 2014 16:16 )

 

PostHeaderIcon Programma week 5

     
.

zondag-1-feb

     
         
  Sambeek 1 Vrij      
C SV Venray 7 - Sambeek 2 11:30 10:15  
C Toxandria 5 - Sambeek 3 10:30 9:30  
C Sambeek 4 - Volharding 5 10:30 9:30 Eddy

Laatst aangepast ( dinsdag, 11 november 2014 10:07 )

 

PostHeaderIcon Programma week 6

     
.

zondag-8-feb

     
         
C DSV 1 - Sambeek 1 14:30 13:00  
C Sambeek 2 - Merselo 2 11:30 10:15 Jack
C Sambeek 3 - Excellent 4 10:30 9:30 Eddy
C VIOS'38 3 - Sambeek 4 12:00 10:45  

Laatst aangepast ( woensdag, 29 oktober 2014 15:16 )

 

PostHeaderIcon Programma week 7

Carnaval

Laatst aangepast ( woensdag, 29 oktober 2014 15:16 )

 

PostHeaderIcon Programma week 8

     
.

zondag-22-feb

     
         
C Sambeek 1 - Excellent 1 14:30 13:00  
  Sambeek 2 Vrij      
  Sambeek 3 Vrij      
  Sambeek 4 Vrij      

Laatst aangepast ( woensdag, 29 oktober 2014 15:17 )