PostHeaderIcon Programma week 39

zaterdag-1-okt

     
         
C Excellent JO19-1 - Sambeek JO19-1 14:30 13:30  
C Sambeek JO15-1 - SVS JO15-1G 13:00 12:00  
C Sambeek JO13-1 - ST Astrantia/SV Milsbeek JO13-1 11:30 10:30  
C Olympia'18 JO11-5 - Sambeek JO11-1 9:15 08:30  
C Merselo JO11-1G - Sambeek JO11-2 9:00 08:00  
C Sambeek JO11-3 - RKOSV Achates JO11-3 9:30 09:00  
C ST Constantia/Menos JO11-4 - Sambeek JO11-4 9:00 08:00  
C ST Excellent/Westerbeekse Boys JO9-2 - Sambeek JO9-2 9:30 08:30  
C ST Estria/GVV'57/SCV'58 MO19-1 - Sambeek MO19-1 14:30 13:30  
         
 

zondag-2-okt

     
         
C SC St Hubert 1 - Sambeek 1 14:30 13:00  
C Olympia'18 5 - Sambeek 2 12:00 11:00  
C SC St Hubert 2 - Sambeek 3 12:00 11:00  
C Sambeek 4 - RESIA 3 10:30 9:30 Marco
         

 

Laatst aangepast ( dinsdag 20 september 2016 18:01 )

 

PostHeaderIcon Programma week 40

 

zaterdag-8-okt

     
         
C Ysselsteyn JO19-2 - Sambeek JO19-1 15:00 14:00  
C ST Stormvogels'28/HRC'27 JO15-2 - Sambeek JO15-1 12:30 11:30  
C Hapse Boys JO13-1G - Sambeek JO13-1 11:00 10:00  
C Sambeek JO11-1 - Volharding JO11-2 11:30 11:00  
C Sambeek JO11-2 - Olympia'18 JO11-6 11:30 11:00  
C ST Stormvogels'28/HRC'27 JO11-3G - Sambeek JO11-3 10:00 09:00  
C Sambeek JO11-4 - ST Excellent/W. Boys JO11-3G 9:30 09:00  
C Montagnards JO9-1 - Sambeek JO9-1 10:00 09:00  
C Sambeek JO9-2 - Toxandria JO9-1G 9:30 09:00  
C Sambeek MO19-1 - Hapse Boys MO19-1 15:00 14:00  
         
 

zondag-9-okt

     
         
C Sambeek 1 - Heijen 1 14:30 13:00  
C Sambeek 2 - De Zwaluw 3 11:30 10:30 Jack
C Sambeek 3 - VIOS'38 4 10:30 9:30 Eddy
C EWC'46 4 - Sambeek 4 10:30 9:30  

Laatst aangepast ( dinsdag 20 september 2016 18:02 )

 

PostHeaderIcon Programma week 41

zaterdag-15-okt

     
         
C Sambeek JO19-1 - DSV JO19-2 15:00 14:00  
C ST Excellent/W. Boys JO15-2 - Sambeek JO15-1 12:30 11:30  
C ST HRC'27/Stormvogels'28 JO13-1G - Sambeek JO13-1 12:00 11:00  
C Sambeek JO11-1 - SV Venray JO11-7 11:30 11:00  
C Sambeek JO11-2 - JVC Cuijk JO11-2 11:30 11:00  
C Sambeek JO11-3 - ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO11-5G 9:30 09:00  
C ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO11-6G - Sambeek JO11-4 9:30 08:30  
C Sambeek JO9-1 - SV Venray JO9-3 9:30 09:00  
C DSV JO9-2 - Sambeek JO9-2 10:00 09:00  
C DSV MO19-1 - Sambeek MO19-1 15:00 14:00  
         
 

zondag-16-okt

     
         
C SVOC'01 1 - Sambeek 1 14:30 13:00  
C Sambeek 2 - DSV 4 11:30 10:30 Eddy
C Vitesse'08 5 - Sambeek 3 11:30 10:30  
C Sambeek 4 - SV Milsbeek 4 10:30 9:30 Macro
         

Laatst aangepast ( dinsdag 20 september 2016 18:04 )

 

PostHeaderIcon Programma week 42

Onder voorbehoud geen wedstrijden

Laatst aangepast ( maandag 05 september 2016 19:20 )

 

PostHeaderIcon Programma week 43

 

zaterdag-29-okt

     
         
B Gemert JO19-3 - Sambeek JO19-1 15:00 13:30  
B Volharding JO15-3G - Sambeek JO15-1 13:00 12:00  
B De Zwaluw JO13-1 - Sambeek JO13-1 13:00 12:00  
B Sambeek JO11-1 - Olympia'18 JO11-6 11:30 11:00  
B Olympia'18 JO11-4 - Sambeek JO11-2 9:15 08:30  
B SV Venray JO11-13G - Sambeek JO11-3 8:45 07:45  
B Sambeek JO11-4 - DSV JO11-3 9:30 09:00  
B Vitesse'08 JO9-1 - Sambeek JO9-1 10:30 09:30  
B Sambeek MO19-1 - JVC Cuijk MO19-1 15:00 14:00  
         
 

zondag-30-okt

     
         
C Sambeek 1 - Merselo 1 14:30 13:00  
C Sambeek 3 - Hapse Boys 4 10:30 9:30  
C HRC'27 3 - Sambeek 4 10:00 9:00  

Laatst aangepast ( dinsdag 20 september 2016 19:33 )