PostHeaderIcon Programma week 17

 

Maandag 23 april

     
         
C Sambeek JO13-2G - V.V. Achates JO13-3 18:45 18:00  
         
 

Donderdag 26 april

     
         
C Holthees/Smakt 1 - Sambeek 1 19:30 18:00 H.Vereijken
         
 

Zaterdag -28 april

     
         
C Sambeek JO19-1 - Toxandria JO19-1 14:30 13:30  
C Sambeek/Volh.JO17-2 - LeunenJO17-1 14:30 13:15  
C Juliana Mill JO13-2G - Sambeek JO13-1 10:45 9:45  
C Merselo JO13-1G - Sambeek JO13-2G 10:00 9:00  
C Sambeek JO11-1 - Montagnards JO11-3 Verzet naar 23-5 
C Sambeek JO11-2G - Toxandria JO11-1G 9:30 9:00  
C SES JO11-3 - Sambeek JO11-3G 9:30 8:30 Leuken
C De Zwaluw JO9-1 - Sambeek JO9-1G 11:00 10:00  
C Sambeek JO8-1G - UDI'19/CSU JO8-2 verplaatst naar 9 mei 
         
         
 

zondag-29-apr

     
         
C Sambeek 1 - Merselo 1 14:30 13:00 T.v.Breda
C Olympia'18 5 - Sambeek 2 10:00 8:30  
C BVV'27 2 - Sambeek 3 13:00 12:00  
C Sambeek 4 - V.V. Achates 4 10:30 9:30 Marco

Laatst aangepast ( dinsdag 24 april 2018 14:53 )

 

PostHeaderIcon Programma week 18

 

dinsdag-1-mei

     
         
C Gassel 3 - Sambeek 2 verplaatst naar 3 mei
C Sambeek 4 - RESIA 3 19:00 18:00 Marco 
         
 

donderdag-3-mei

     
         
C BVV'27 1 - Sambeek 1 19:00 18:00  
C Gasselt 3 - Sambeek 2 19:30 18:30  
         
 

zaterdag-5-mei

     
         
C S.V. Oostrum JO19-1 - Sambeek JO19-1 15:00 14:00 P. Verrijth
C Olympia'18 JO17-2- Sambeek/Volh JO17-2 15:00    
C Sambeek/Volh. JO15-4 - S.V. Lottum JO15-1G 13:00 12:15  
C Sambeek JO13-1 - Merselo JO13-1G Verzet naar 15 mei
C Sambeek JO13-2G - ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO13-2 11:30 10:30  
C SJO Vianen Vooruit HBV JO11-1 - Sambeek JO11-2G 11:30 10:30  
C Sambeek JO11-3G - Boekel Sport JO11-6G 9:30 9:00  
C Sambeek JO9-1G - ST Constantia/Menos JO9-1 9:30 9:00  
C SIOL JO8-2 - Sambeek JO8-1G verzet naar 23 mei
C Sambeek JO7-1 - VIOS'38 JO7-1/VIOS'38 JO7-2 9:30 9:00  
C ST Sambeek/Volharding MO19-1 - EVVC MO19-2 14:30 13:30 H.Janssen
         
 

zondag-6-mei

     
         
C Sambeek 1 - SV United 1 14:30 13:00 A.v.d.Velden 
C Sambeek 2 - JVC Cuijk 3 11:30 10:00 Eddy
C Sambeek 3 - Fiducia 3 10:30 9:30 Patric
C BVV'27 3 - Sambeek 4 13:00 12:00  

Laatst aangepast ( woensdag 25 april 2018 10:44 )

 

PostHeaderIcon Programma week 19

 

woendsdag 9 mei

     
         
C Sambeek JO8-1G - UDI'19/CSU JO8-2 18:30 18:00  
         
 

donderdag 10 mei

     
         
C SVO'01 1 - Sambeek 1 14:30 13:00 L.v.Crey 
C Toxandria 3 - Sambeek 2 10:30 9:00 S.d.Vlam
C Merselo 3 - Sambeek 3 10:30 9:30  
C Sambeek 4 - DSV 6 10:30 9:30 Marco
         
 

zaterdag-12-mei

     
         
C Sambeek JO19-1 - SV Venray JO19-3 14:30 13:30  
C Hegelsom JO17-1G - Sambeek/kVolh. JO17 2 15:00    
ST.Sparta/KronenbergJO15-3 - ST.Sambeek/Volh.JO15-4  13:15   12:00  
C Vitesse'08 JO13-3 - Sambeek JO13-1 11:30 10:30  
C DSV JO13-2 - Sambeek JO13-2G 12:45 11:45  
C Sambeek JO11-2G - DSV JO11-2 9:30 09:00  
C Constantia JO10-1 - Sambeek JO11-3G 9:00 08:00  
C SIOL JO9-1G - Sambeek JO9-1G 8:45 07:45  
C Sambeek JO8-1G - GVV'57 JO8-2 9:30 09:00  
C Sambeek JO7-1 - Montagnards JO7-1/Montagnards JO7-2 9:30 09:00  
         
 

zondag-13-mei

     
         
C Kronenberg 1 - Sambeek 1 14:30 13:00  
C VCA 2 - Sambeek 2 11:00 9:30 M.Bardoel
C Sambeek 3 - SV Venray 11 10:30 9:30 Jack
C Sambeek 4 - SSS'18 6 10:30 9:30 Patric
         

Laatst aangepast ( woensdag 25 april 2018 10:42 )

 

PostHeaderIcon Programma week 20

 

Dinsdag 15 mei

     
         
C Sambeek JO13-1 - Merselo JO13-1G 19:15 18:30  
         
 

donderdag 17 mei

     
         
 C

Sambeek 1 - Kronenberg 1

19:00 18:00  
         
 

zaterdag-19-mei

     
         
C Wittenhorst JO19-3 - Sambeek JO19-1 15:15 13:45  
C Sambeek/Volh JO17-2- Venray JO17-4 14:30 13:15  
C Sambeek/Volh. JO15-4 - SV Venray JO15-4 13:00 12:15  
C Sambeek JO13-1 - DSV JO13-2 11:30 10:45  
C Sambeek JO13-2G - Odiliapeel/Braks Gro JO13-1 11:30 10:45  
C Olympia'18 JO11-4G - Sambeek JO11-1 9:30 08:30  
C JVC Cuijk JO11-6 - Sambeek JO11-2G 10:00 09:00  
C Sambeek JO11-3G - Olympia'18 JO10-4G 9:30 09:00  
C Sambeek JO9-1G - Olympia'18 JO9-1 9:30 09:00  
C Venhorst JO8-2 - Sambeek JO8-1G 10:15 09:15  
C Olympia'18 JO7-1/Olympia'18 JO7-2G - Sambeek JO7-1 8:45 08:00  
C ST Sambeek/Volharding MO19-1 - DAW MO19-1 14:30 13:30  
         
 

zondag-20-mei

     
         
C Sambeek 1 - V.V. Holthees-Smakt 1 14:30 13:30  
C SSS'18 5 - Sambeek 3 9:45 8:45  
C Sambeek 4 - Heijen 4 10:30 9:30 Marco

Laatst aangepast ( vrijdag 30 maart 2018 10:45 )

 

PostHeaderIcon Programma week 21

 

woensdag 23 mei

     
         
C SIOL JO8-2 - Sambeek JO8-1G 18:30 17:30  
C Sambeek JO11-1 - Montagnards JO11-3 18:30 18:00  
         
 

Zaterdag 26 mei

     
         
C Sambeek JO19-1 - De Zwaluw JO19-1 14:30 13:30  
C Metrik/America JO17-1- Sambeek/Volh JO17-2 15:00    
C Ysselsteyn JO15-1 - Sambeek/Volh. JO15-4 13:00 11:45  
C Odiliapeel/Braks Gro JO13-1 - Sambeek JO13-1 13:00 12:00  
C SJO Vianen Vooruit HBV JO13-1 - Sambeek JO13-2G 11:00 10:00  
C Sambeek JO11-1 - Heijen JO11-2 11:30 11:00  
C Sambeek JO11-2G - SIOL JO11-2 9:30 09:00  
C ST Ravenstein/SDDL JO11-5 - Sambeek JO11-3G 9:15 08:15  
C GVV'57 JO9-1 - Sambeek JO9-1G 9:00 08:00  
C Sambeek JO8-1G - JVC Cuijk JO8-3 9:30 09:00  
C Sambeek JO7-1 - DSV JO7-1/DSV JO7-2 9:30 09:00  
C Constantia MO19-1 - ST Sambeek/Volharding MO19-1 15:00 14:00  
         
 

zondag-27-mei

     
         
C RKDSO 1 - Sambeek 1 14:30 13:00  
C Sambeek 2 - Olympia'18 5 11:30 10:00 Eddy
C Sambeek 3 - BVV'27 2 10:30 9:30 Marco
C V.V. Achates 4 - Sambeek 4 10:00 9:00  
         

Laatst aangepast ( dinsdag 24 april 2018 14:49 )

 

PostHeaderIcon Programma week 22

 

zaterdag-2-jun

     
         
C SJO Vianen Vooruit HBV JO19-1 - Sambeek JO19-1 15:00 14:00  
C Wiitenhorst JO17 - ST. Sambeek/Volh.JO17-2 13:30    
C Sambeek/Volh.JO15-4 - GFC'33 Jo15-2G 13:00 12:00  
C Sambeek JO13-1 - Olympia'18 JO13-2 11:30 10:45  
         
C Montagnards JO11-2 - Sambeek JO11-1 9:00 8:00  
C V.V. Achates JO11-2 - Sambeek JO11-2G 11:00 10:00  
C Sambeek JO11-3G - Festilent JO11-4G 9:30 9:00  
C ST Sambeek/Volharding MO19-1 - Blauw Geel'38/JUMBO MO19-1 14:30 13:30  
         
 

zondag-3-jun

     
         
C V.V. Achates 3 - Sambeek 2 10:00 8:30  
C Olympia'18 8 - Sambeek 3 10:00 9:00  
C Sambeek 4 - V.V. Holthees-Smakt 3 10:30 9:30 Marco

 

Laatst aangepast ( woensdag 18 april 2018 18:13 )

 

PostHeaderIcon programma week 23

 

zondag-10-jun

     
         
C Sambeek 2 - Gassel 3 11:30 10:00 Eddy
C Westerbeekse Boys 1 - Sambeek 3 10:30 9:30  
C Heijen 4 - Sambeek 4 10:30 9:30  
         

 

 

Laatst aangepast ( vrijdag 23 maart 2018 12:31 )